Naše firma se zabývá opravami a prodejem repasovaných alternátorů a startérů všech typů a značek aut osobních, nákladních, stavebních a zemědělských strojů a autobusů.

80% repasovaných agregátů máme na prodejnách, výměnným způsobem, skladem. U agregátů, které nemáme na skladě, jsme schopni při dostupnosti náhradních dílů provést opravu do 48 hodin.

Na repase, práci a materiál poskytujeme záruku 12 měsíců

-Záruka se nevztahuje na poškození při neodborné montáži - poškození spínače, poškození obalu, nadměrné opotřebení zubů pastorku, nadměrné opotřebení hřídele rotoru alternátoru na ložisku, poškození agregátu v důsledku vnějších vlivů (olej, bahno, palivo atd. - vše co zapříčiňuje vypálení, zadření a celkovou nefunkčnost agregátu!

Na vyřízení případné reklamace je dle zákona uplatněna lhůta 30 dní. Avšak pro dobro Vás (našich zákazníků, kteří jsou pro nás důležití a kterých si vážíme) se Vám snažíme vyjít vstříc a řešit případné reklamace ihned.

Alternátory a startéry prodáváme výměnným způsobem, tzn. že je potřeba dát starý kus, který je samozřejmě již zohledněn v ceně.